O firmie

o firmie

Na bazie wieloletniego doświadczenia w branży reklamowej w 2006 roku zdecydowaliśmy się założyć firmę, która stworzy nową jakość w kreowaniu i produkcji materiałów POS. Filarem naszej firmy są ludzie - kreatywni i zaangażowani, z pasją tworzący produkty wspomagające sprzedaż. Niepowtarzalne rozwiązania i indywidualne podejście do Klienta to cechy wyróżniające Nas spośród wielu. Dzięki własnemu, rozbudowanemu, nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu i projektowemu znajdujemy takie rozwiązania, które są idealnym połączeniem unikalnej kreacji, wysokiej jakości, dostępności oraz atrakcyjnej ceny.

co robimy

Produkcja materiałów POS to podstawowy zakres naszej działalności. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno produkty standardowe, takie jak stojaki paletowe, tuby, stoiska promocyjne, które dzięki wcześniej opracowanym narzędziom są atrakcyjnym cenowo sposobem na promocję w każdym miejscu sprzedaży. Te standardowe produkty dzięki możliwym modyfikacjom, takim jak zmiana kolorów tworzyw, indywidualne nadruki czy oznakowania brandowe, zawsze wyglądają atrakcyjnie. Jeśli poszukują Państwo oryginalnych rozwiązań, "uszytych" specjalnie dla Państwa nasza firma również spełni Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, że niepowtarzalna, ciekawa ekspozycja, zwracająca uwagę klienta jest bardzo ważna i jest często jedynym sposobem wyróżnienia się na tle konkurencji. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań. Łączymy różne technologie i materiały, wszystko po to by efekt końcowy był najlepszy z możliwych. 

dlaczego my

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę. Od pomysłu do realizacji. Dobra współpraca na każdym etapie powstawania projektu gwarantuje nam, że otrzymacie Państwo dokładnie to czego potrzebujecie. Dowodem na to jest stale powiększająca się grupa naszych zadowolonych klientów. Bądź jednym z nich. Zapraszamy do współpracy.